Kahve ve kozmetikAma özellikle Bayanlar kahve amatör ve sevgili içerdiği az kafein bu karışım ya da herhangi bir kozmetik ürün bulunabilir bilecek ! Önce nasıl, kahve ve kafein ile ilgili konuşalım diyorsun.

 

Kafein fazileti, kozmetik

Kahve kahve bitkisi meyvesi bulunan kahve çekirdeklerinden elde edilir, tahıl yeşil ve kavrulmuş bir kez daha fazla veya daha az kahverengi olur. Kahve burada bize ilgi iki ; bu ünlü yağ yıkımı teşvik uyarıcı etkisi ile bilinen alcaloides ailesine kafein ve diğer bileşenleri, kozmetik, cilt yaşlanma, serbest radikal sorumlu mücadelede etkili bir antioksidan olan klorojenik asit, için ilginç bileşenleri çok sayıda içerir.

 

Banyoya mutfaktan!

Yaz gelince, reklamcılar Mayo bizim şaşaalı olmasını ortadan kaldırmak için var selülit bizim konuşmak için sevinç almış olduğunu hepimiz biliyoruz. Kafein ile Selülit jel ya da krem anti-selülit, anti, seçim yapmaya gerek yok, senin yavaş kozmetik sürüm kırbaçlayabilirsin .

Bunu yapmakBanyoya mutfaktan! için, sadece kahve telvesi hala kahve makinesi veya kahve makinesi (zeytin, hindistan cevizi, tatlı badem, argan…) seçtiğiniz yağ ekleyin küçük bir kaseye koyup üzerine sıcak almak, her şey karışık, etkilenen bölgelere bu karışım krem uygulamak ve verimliliği için plastik wrap ile kafeinli vücut sarın ve 20 dakika bekleyin.

Ve o zamandan beri sensin

Bu arada da kahve telvesi dayalı bir fırçalayın kendiniz yapabilirsiniz. Aynı prensip, bu sefer, hepsini bir araya karıştırın ve birkaç dakika bekletin karar verirseniz bir maske dönüştürülebilir fırçalayın eviniz olsun 2 kaşık eklemek olacak küçük bir kap içinde kahve telvesi 1 tatlı kaşığı koyun. Bir kez durulanır, krem üst olarak (vücut için) alışılmış olmak uygulayabilirsiniz.

Ve son olarak, eğer kahverengi saç varsa, renginizi canlandırmak için kahve telvesi kullanın ve saçınıza daha fazla güç vermek, aslında, kafein, mikro sirkülasyonu artan kafa derisi uyarır.

Bodur test ettim ve süper güzel ! Eczane veya Enstitüsü satılan kozmetik ürünlerden daha ekonomiktir.

Ve o zamandan beri sensin

Ayrıca göz çevresi, anti-koyu halkaları ve anti-şişlik için ürünler kozmetik madde, bir deniz feneri gibi kafein buluruz. Ne mikro dolaşımı dekonjestan etkisi ve rahatlatıcı için hareket edecek uyarıcı özellikleri vardır. Bu tür bakım yavaş kozmetik reçeteler için de var, küçük bir araştırma yapın bakalım.