Faydalı çince – bu bir bitkidir, özellikleri ve iyileştirici etkisi kullanılan binlerce yıldır geleneksel tıpta Uzak Doğu. Ancak, giderek daha çok yer almaktadır, kullanım tedavisinde diğer dünya ülkeleri. Kırmızı, küresel çilek cytryńca çin olarak bilinen araç, karaciğer, yorgunluk, ve aynı zamanda bir afrodizyak olarak. Kontrol edin, başka hangi eylem vardır faydalı çince ve tarifi deneyin tentürü bu meyve.

FAYDALI ÇİNCE

Faydalı çince

Bir bitkidir, özellikleri ve iyileştirici etkisi binlerce yıldır kullanılmaktadır. Bitkiler açıklaması ve ondan türeyen hammadde yapılmış zaten ilk çin farmakopesi yıl 250 m. ö. ve çin tıbbı meyve cytryńca kullanılan aşkın bir süredir 2000 yıl m. ö.1 halk hekimliği, kullanım vurmak, tohum, ve, olgun, kırmızı, küresel çilek sulu et ve limon kokulu, kuruduktan sonra, var, boyama bladoczerwoną ve dış görünümünü andıran biber.

Faydalı çince karaciğer

Bu cytryńcu çinli keşfetti denilen bir madde lignan etkileyen karaciğer, onu engelleyerek hasar ve yenilenmesini hızlandırır, m.in. sırasında viral hepatit ve karaciğer iltihapları nedeniyle kimyasal faktörler. Lignans etkiler karaciğer, çünkü onlar aktive enzimler karaciğer hücreleri üretmek glutatyon – etkili madde cilt. Ayrıca, ligniany tahrip eden kimyasal maddeler, katkıda iltihabi süreçleri içinde farklı hücreler, insan vücudu.

Araştırmalar, özü, elde edilen meyve cytryńca azaltır serum zwierząt deneysel yüksek (etkisi kimyasal faktörler) seviye transaminazy de ayrı bir özü, lignan (schizandrole ve schizandryny) durdurmak ilerleyici nekrozu, hepatosit (karaciğer hücreleri). Sonuç olarak, kapsamlı bir araştırma farmakolojik ve klinik çalışmalar ile kayak ve izole bunların bağları, ilaçlar cytryńca koymak için Çin tedavi viral karaciğer iltihapları.

Faydalı çince karaciğer

Faydalı çince güçlendirmek için zihinsel ve fiziksel sağlık

Faydalı çince yardımcı olacaktır amerika yorgunluk, fiziksel ve zihinsel sağlık, zayıflık, sinirlilik ve anksiyete. Faydalı – aynı zhen shen – teşvik zayıflaması devletlerin aşırı iş yükü artırır, zihinsel ve fiziksel durumu. Bu tür eylemler cytryńca cevap lignans, teşvik, merkezi sinir sistemini artırmak için yardımcı olur, fiziksel performans ve zihinsel bir etkinliktir.

Ayrıca faydalı çince oluşturmak için yardımcı olur, kuvvet ve kas dayanıklılığı ve sporcularda dayanıklılığı artırır, vücudun olmadan zaliczanym araçları doping.

Faydalı çince kalp

Modern bitkisel ilaç önerir uygulama cytryńca çin olan kişiler, sağlık sorunları, kalp ile. Çin’de meyve cytryńca vardır bileşeni ilaç “Shengmai San” kullanılan koroner kalp hastalığı, Kore’de kullanılan, çok uzun zaman önce semptomlarının tedavisinde ve kalp-damar hastalıkları ile ilgili özellikle bir dönem.

Faydalı çince - uygulama aşçılık ve kozmetik

Faydalı çince normalleştirir, kolesterolü ve kan şekeri

Faydalı çince düzenler, şekeri düşürür ve yüksek kolesterol. Ayrıca przeciwkrwotocznie, przeciwalergicznie, bakteri gelişimini engeller. Faydalı çince bir afrodizyak olarak

Faydalı uyarır, cinsel aktivite erkeklerde ve kadınlarda afrodizyak davranır. Onun için uygulama geliştirmek cinsel etkinliği artırmak için bir arzu.

Faydalı çince – uygulama aşçılık ve kozmetik

Meyve cytryńca çin tüketilebilir kurutulmuş yapmak, bunların içkiler, meyve suları, reçeller. Meyve suyu meyve cytryńca çin zenginleştiren, parfüm çay ve şarap.

Faydalı çince bir uygulama buldum ve kozmetik. Uçucu yağ elde edilen bu bitkinin kabuğundan kullanılan parfüm sanayi. Buna karşılık, meyve özleri anti-enflamatuar, antioksidan, yumuşatıcı ve buğday proteini ve rejenerasyon, yani tabanlı cytryńca üretir kremleri.